Teknoloji – Magazin – O Ses Türkiye – Yetenek Sizsiniz

5 Günde 5 Kilo Diyeti Listesi

5 Günde 5 Kilo Diyeti Listesi

Kilo fazlalığı olan bayanlar, bu diyetle sadece 5 günde 5 kilo verebilirsiniz. Kilo veremiyorum diyorsanız, bu diyet ile kesinlikle kilo vereceksiniz. Karbonhidrat günü, sebze günü ve protein günü olarak farklı besin grupları ile besleneceğiniz bu diyeti yaparken, sarkmaları engellemek için mutlaka spor da yapmanız gerekiyor. Diyeti yaparken, her gün en az 3 litre su ve 1 litre yeşil çay tüketmelisiniz. Günde 1 bardak kahve ve çaya izin var, ancak süt tozu ya da şeker kullanılmayacak.

 

Diyet sonrası, yediklerinize dikkat ederseniz, verdiğiniz kiloları geri almayacağınızı vaat ediyor bu diyet. 5 günün sonunda 2 gün dinlenme günü var, ancak bu günlerde yemediklerinizin acısını çıkartarak sağlıksız gıdalara saldırmayın. Günlük almanız gereken kalori miktarını alın. Sonrasında tekrar bu diyete başlayabilirsiniz. Oldukça etkili bir diyet olan 5 günde 5 kilo verdiren diyet listesini yazımızın devamında bulabilirsiniz.

 1.Gün

Bugün haşlanmış patates günü. Yani sadece karbonhidrat alınacak. Sabah öğle ve akşam haşlanmış patates tüketilen diyetin bu 1.gününde, patateslerinizi kekik, pulbiber ve nane gibi tatlarla lezzetlendirebilirsiniz. Ancak patateslere zeytinyağı ya da yoğurt gibi gıdaları eklemek yasak.

 

2.Gün

 

Sadece sebze yiyeceğiniz diyetin bu 2.gününde, yağsız olmak şartı ile aklınıza gelebilecek her türlü sebzeyi yiyebilirsiniz. Ancak kalorisi düşük olan kabak, brokoli gibi sebzeleri daha çok tüketmeye çalışın. Sebzeleri çiğ ya da haşlanmış olarak tüketebilirsiniz.

 

3.Gün

 

Bugün protein günü. Sabah-öğle-akşam her öğün ızgara ya da haşlanmış tavuk, balık ya da et tüketebilirsiniz.

 

4. Gün

 

Diyetin 4.gününde yalnızca meyve yeniliyor. Muz hariç tüm meyveleri dilediğiniz kadar yiyebilirsiniz.

 

5.Gün

 

Yine bir protein günü daha, ancak bu kez yalnızca yumurta,süt ya da yoğurt tüketiliyor. Ancak güne hangisi ile başlarsanız yine aynı besin ile devam etmeniz gerekiyor.

Aşağıdaki Kelimeden Sitemize Ulaştınız

2 Günde 5 Kilo,5 günde 5 kilo diyeti,5 te 5 diyet,5 günlük diyet,20 günde 5 kilo,beşte beş diyeti,5de5 diyeti,5 de 5 dıyetı,1 haftada 5 kilo verenlerin yorumları,sok diyet 5 günde 5 kilo,on günde beş kilo verdiren diyet,ayça kaya diyet listesi 5günde5kilo,beş te beş diyeti,5 te 5 diyeti ıle kılo verenler,kabak çorbası ile çabukzayıflama,5de5 diyet

Kategori: Diyet

Benzer Konular

Zayıflama Hapı Kullanımı Tehlikeli Mi?

Zayıflama Hapı Kullanımı Tehlikeli Mi?

Günümüzde birçok insan beslenme alışkanlıklarının yanlışlığı dolayısıyla kısa sürede fazla kilo almaktadır lakin alınan bu...

Merhaba Yaz Diyeti Listesi

Merhaba Yaz Diyeti Listesi

Yaz aylarında herkes kilo vermek istiyor. Tatilde eğer ki utanarak yapmak istemiyorsanız ve kendinizi form...

Yaşlılar İçin Diyet, Zayıflama Listesi

Yaşlılar İçin Diyet, Zayıflama Listesi

Dünya sağlık örgütü raporuna göre yaşı 65 ve üstü olan kişilere yaşlı denilmektedir. Yaşlı dediğimiz...

Gelişim Çağındaki Gençler İçin Diyet Listesi

Gelişim Çağındaki Gençler İçin Diyet Listesi

Gelişim çağındaki gençler için diyet yapmak oldukça dikkat edilmesi gereken bir durumdur. Zira gelişim aşamasında...

30 Günlük Alkali Diyeti ile 10 Kilo Veriniz

30 Günlük Alkali Diyeti ile 10 Kilo Veriniz

Bugün ki yazımızda denenmiş ve çalıştığı kesin olarak garanti olan bir diyetten bahsedeceğim. Bu diyet...

Yukarı